Koncept Studio Figura

Studio Figura Polska to kompletny pomysł biznes. Zadowolone Klientki, przyjazne wnętrze z myślą przewodnią i ciekawą stylistyką, przemyślany system pozyskiwania Klientek, odpowiednio zaplanowana i przeprowadzona inauguracja Gabinetu, rzetelnie prowadzone karty Klientek, właściwie dobrane karnety – oto składniki sukcesu Gabinetu Partnerskiego Studio Figura.

Początek, jest szczególnie ważny, bo od niego zależy jak postrzegany będzie Gabinet i z iloma Klientkami wystartuje. Ważny, również dlatego, że dzięki niemu Studio zaistnieje na lokalnym rynku i będzie się o nim dobrze mówiło!

Prowadzenie biznesu to także systematyczna praca, ciągłe uczenie się, doskonalenie, stawanie się jeszcze lepszym, jednym słowem – ciągły rozwój. Dlatego ważny jest również udział w specjalistycznych szkoleniach.

Studio Figura Polska dając gotową receptę na prowadzenie własnego Gabinetu Partnerskiego (gotowy koncept) ułatwia Partnerom pracę, pokazując sprawdzoną ścieżkę prowadzenia dochodowego biznesu.

Poniżej przedstawiamy Państwu koncept Studio Figura Polska:

Koncept składa się 6 głównych elementów, które wspólnie tworzą całość i receptę na sukces.

Zestawy urządzeń.

Gabinet Partnerski to odpowiednio dobrane zestawy urządzeń dające Klientkom korzyści, których oczekują. Pokazujemy to i podkreślamy, gdyż ma to kluczowe znaczenie tak dla osób ćwiczących jak i właściciela Gabinetu. Skuteczność i bezpieczeństwo naszych urządzeń zostały potwierdzone w badaniach klinicznych. Dlatego odpowiednio połączone ze sobą dają oprócz wyników, również wysoki komfort ćwiczenia.

   

Dopasowane karnety.

Odpowiednio skonstruowane karnety, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientek to kolejny element sukcesu. Przykładowe programy ćwiczeń to karnety: „Płaski brzuch”, „Pogromca cellulitu”, „Nowa Ty”, czy Karnet Indywidualny”.

   

Racjonalna dieta.

Odpowiednio dobrane karnety będą w 100% skuteczne gdy Klientka otrzyma wskazówki jak odpowiednio ułożyć dietę. W naszym koncepcie udostępniamy wszystkim Partnerom fachowe porady profesjonalnego Dietetyka Klinicznego. Specjalnie dla Certyfikowanych Partnerów i ich Klientek Studio Figura Polska podjęła współpracę z wysokiej klasy specjalistką w tej dziedzinie – Panią Beatą Feldman.

   

Zdrowe modelowanie sylwetki.

Kolejnym ważnym aspektem jest zdrowe modelowanie sylwetki przez odpowiednie WSPOMAGANIE organizmu. Po 3 latach badań Studio Figura Polska zgłosiło do rejestracji w dwa rewolucyjne produkty. Suplement diety wspomagający oczyszczanie oraz suplement diety wspomagający odchudzanie. Z ich pomocą można osiągnąć szybsze i trwalsze wyniki, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo organizmu.

   

Skuteczna i przemyślana promocja.

„Reklama dźwignią handlu” to w naszym przypadku przemyślana i sprawdzona strategia. Promowanie Gabinetu Partnerskiego rozpoczyna się od momentu jego inauguracji. Nawet dobra i rozpoznawalna na rynku marka potrzebuje regularnych akcji marketingowych. Studio Figura Polska tworzy dla swoich Partnerów przekaz i materiały reklamowe w oparciu o całą swoją wiedzę marketingową i wieloletnie doświadczenie. Partnerzy korzystają również z logo oraz marki Studio Figura, co dodatkowo wzmacnia pozytywny wizerunek Gabinetu Partnerskiego.

   

Szkolenia i rozwój.

Każdy z nas ma świadomość ile znaczy ciągłe doskonalenie się. O naszej wartości świadczą nie tylko zdobyte świadectwa i dyplomy, ale również otwartość na nieustanne uczenie się od innych i ciągły rozwój. Zespół Studio Figura Polska stale uczestniczy w różnego rodzaju szkoleniach, uczy się od najlepszych specjalistów na rynku polskim i zagranicznym. Zdobytą wiedzę i doświadczenie przekazujemy następnie naszym Partnerom w cyklicznie organizowanych szkoleniach.

Koncept Studio Figura, to sprawdzony przepis na sukces i udział w przedsięwzięciu o zasięgu międzynarodowym. Przedsięwzięciu, które pozytywnie wpływa na życie naszych Klientek i pomaga im żyć pełnią życia!